SHARE
E-MAIL
SHARE WITH YOUR FRIEND
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
* REQUIRED FIELDS
FacebookFACEBOOK TwitterTWITTER PRINT
YOU MAY ALSO LIKE

SEÇİL ÖZELMAS KARABEL RUGS K1017

3.250,00 TL

IN STOCK
QTY:
1
  • 1

Kültür ve medeniyetler harmanı Anadolu’nun güçlü soyutlamalarından ve doğaçlamalarından ilham alan Seçil Özelmas kilim, eşsiz tasarımıyla dekorasyonları zenginleştirecek. Soyut sanatın Anadolu’daki örneklerinden olan ve geleneksellikten evrenselliğe ulaşan kilimleri, zengin motif ve renk çeşitliliğiyle bir araya getiren Seçil Özelmas, kilimlerini hafızalarda taşınarak aktarılan bir tür semboller atlasına dönüştürüyor.

Dokumalarında eskimeyen mitleri ve gizemli söylenceleri ve bunun yanı sıra kişisel hikayeleri sembolik bir dille anlatan Seçil Özelmas, yüzlerce yıllık geleneksel yöntemlerle dokunan kilim koleksiyonlarıyla hayranlık topluyor.

*Doğal boyalarla boyanmış Anadolu yünü ile elde dokunmuştur. 
Vakumlu süpürge ile rutin temizlik, yılda en fazla bir kere profesyonel şekilde yıkama yapılabilir. 

Seçil Özelmas Hakkında

El dokuma ve halı tasarımı üzerine eğitim aldıktan sonra geleneksel Anadolu kilim motiflerinden esinlenip, %100 doğal boya ve %100 Anadolu yünü kullanarak el dokuması kilimler tasarlayan Seçil Özelmas, kendi adını taşıyan markasıyla geleneksel motiflere yenilikçi dokular katıyor ve dekorasyonlara eşsiz bir görüntü getiriyor.

17 yıldır, halıları ve kilimleriyle kendini ifade eden ve yaşanan anlara güzellikle katmak için çalışan Seçil Özelmas, geleneksel motifleri yenilikçi dokularla yorumlamak için uzun süredir çalışmalar yapıyor. Bu çalışmalara yoğunlaşarak el dokuması kilimleri yani Anadolu’dan miras kalan zenginlikleri dekorasyonlarla buluşturan Özelmas, özel ilgi alanı olan Anadolu ve Antik Çağ uygarlıklarından ilham alıyor.

SEÇİL ÖZELMAS KARABEL RUGS PRODUCT DETAILS

Fabric
: %100 Wool
Color
: Natural
Dimensions
: 171 x 236 cm
Shipping
: Ships within 3 Business Days
Reference No
: K1017
EXPRESS DELIVERY AND FREE RETURNS ON ALL ORDERS
CLOSE